Tomasz JAKUBOWSKI

Dla Rozwoju Gminy Cekcyn
Tomasz Jakubowski okręg nr 11

32 lata, żonaty, z wykształcenia architekt krajobrazu. Obecnie pracuję w firmie Poczta Polska S.A. na stanowisku listonosz. Zainteresowania: sport, architektura. Radny Rady Gminy Cekcyn od 2018 roku.

Cieszy mnie, że w tej kadencji udało się zrealizować wiele spraw, o które zabiegałem podczas pełnienia funkcji radnego, m.in. zostały wymienione tabliczki z nazwami ulic oraz zostało zamontowane nowe ledowe oświetlenie uliczne.

Z racji moich zainteresowań dumny jestem z powstania wielofunkcyjnych boisk sportowych z kortami tenisowymi, z których korzysta młodzież, dorośli i turyści oraz z decyzji o rewitalizacji byłego gospodarstwa rolnego koło Kościoła w Cekcynie na rzecz Centrum Usług Społecznych „Hopland”, gdzie powstało miejsce integracji międzypokoleniowej oraz zostało zachowane dziedzictwo historyczne wsi.

Praca jako listonosz, daje mi możliwość dostrzeżenia bieżących problemów z jakimi zmaga się nasza Gmina i gdzie należałoby podjąć działania. Codziennie przemierzam kilkadziesiąt kilometrów po naszej gminie i doskonale wiem, że najważniejsza jest poprawa infrastruktury drogowej, zarówno tej gminnej jak i powiatowej. Ważnym zadaniem jest też poprawa stanu placów zabaw jak i ich modernizacja, by w jak najlepszy sposób służyły obecnym i przyszłym pokoleniom najmłodszych mieszkańców.

Okręg nr 11