Barbara GÓRSKA

Dla Rozwoju Gminy Cekcyn

Barbara Górska okręg nr 15

44 lata, mężatka, dwoje dzieci, mieszkanka Cekcynka, wykształcenie średnie techniczne, pracuje w fabryce czekoladek „Pomorskie Pralinki” Sp.z o.o. w Tucholi. Radna gminy Cekcyn od 2014 roku. Zainteresowania: rękodzieło.

W kończącej się kadencji najbardziej dumna jest z wybudowania nowej stacji uzdatniania wody w Cekcynku, powstania nowego budynku przedszkola oraz budowy drogi gminnej Cekcynek – Knieja – Huta. Cieszy mnie, że w Cekcynie powstało Centrum Usług Społecznych – tzw. „Hopland”, który jest ciekawym miejscem integrującym pokolenia mieszkańców gminy.

Aktualnie sprawą priorytetową jest dla mnie stan głównego połączenia gminy z siedzibą powiatu. Jako radna w kolejnej kadencji zamierzam dalej zabiegać o poprawę stanu drogi powiatowej Cekcyn – Rudzki Most, do czasu całkowitej jej przebudowy wraz z dokończeniem budowy ścieżki rowerowej. Bardzo ważne jest też ciągłe poprawianie stanu dróg gminnych, szczególnie tych gruntowych np. Huta – Kruszka. Będę zabiegała o wybudowanie skateparku i bieżące remonty placów zabaw oraz o rozbudowę oświetlenia na ulicy Hebanowej i Spacerowej w Cekcynku.

Okręg nr 15